BeIconic - úpravy a opravy oděvů na přání zákazníka, zakázkové šití

Zakázkové šití

Toužíte po některém modelu z přehlídkových mol či do Vašeho šatníku sháníte konkrétní kousek, který v žádném obchodě nemůžete nalézt?

Nechte si od nás ušít model z jakéhokoliv materiálu včetně kůže a kožešin. Stačí zaslat fotografii, obrázek, nebo pouhý náčrt prostřednictvím našeho kontaktního formuláře či na emailovou adresu info@beiconic.cz. Obratem Vám zašleme cenovou nabídku a domluvíme s Vámi veškeré potřebné detaily.

Model může být ušit z látky, kterou si sami donesete nebo nám ji zašlete poštou. Navíc díky spolupráci s několika prodejnami látek v Praze nabízíme zasílání vzorků látek zdarma, ze kterých si vyberete právě tu, která nejvíce odpovídá Vašim představám.

Osobní konzultace a zkouška modelů probíhá na naší pobočce v Praze. Jelikož se snažíme vyhovět všem našim zákazníkům, místo osobní konzultace a zkoušky může být v rámci Prahy po dohodě i v místě Vašeho bydliště, či zaměstnání.

Průběh zakázky

 • Výběr látek

  Prvním krokem objednávkového procesu je výběr látky/kůže pro Váš model. Látku/Kůži si můžete sami donést nebo ji s Vámi rádi zakoupíme osobně v některém z mnoha velkoobchodů v Praze. Můžete využít i naší služby zasílání vzorků látek zdarma.

 • Volba modelu

  Poté se společně dohodneme na podobě modelu tak, aby přesně odpovídal Vašim představám. Jako předloha nám postačí fotografie modelu, kterou nám zašlete.

 • Míry

  Dále nabereme Vaše míry potřebné pro zhotovení modelu. Všechny míry si pečlivě poznamenáme a uložíme, díky čemuž Vám budou k dispozici i pro jakékoliv budoucí objednávky.

 • Zhotovení zakázky

  Po úhradě zálohy ve výši 50 % konečné ceny zakázky se pustíme do práce. Ušití potrvá zhruba 2-3 týdny podle náročnosti modelu a jakmile bude vše hotovo, kontaktujeme Vás za účelem domluvy termínu Vaší zkoušky.

 • Zkouška

  V rámci zkoušky budete mít možnost nechat si upravit jakékoliv detaily na Vašem modelu, které nebylo možno realizovat na dálku.

 • Předání

  Všechny případné úpravy provedeme co nejdříve. Předání hotové zakázky tak standardně proběhne do 4-5 týdnů od původní objednávky.